User titles (6.x-1.0-beta3) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: delete
vi: xóa

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Image
vi: Ảnh

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: edit
vi: sửa

en: Save
vi: Lưu

en: Display
vi: Hiển thị

en: Points
vi: Điểm

en: Role
vi: Vai trò

en: Posts
vi: Số bài gửi

en: No title
vi: Không tiêu đề
