User titles (6.x-1.0-beta4) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Title
af: Titel

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Weight
af: Gewig

en: Image
af: Beeld

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: Role
af: Rol

en: Posts
af: Posstukke

en: Delete role
af: Wis rol uit

en: Add role
af: Voeg rol by.
