User titles (6.x-1.0-beta4) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: delete
ar: احذف

en: Delete
ar: احذف

en: Operations
ar: العمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Weight
ar: الوزن

en: Image
ar: الصورة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Save
ar: احفظ

en: Display
ar: العرض

en: Role
ar: الدور

en: Posts
ar: المحتوى

en: Delete role
ar: احذف الدور

en: Add role
ar: أضف دورا
