User titles (6.x-1.0-beta4) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Weight
cs: Váha

en: Image
cs: Obrázek

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Display
cs: Zobrazit

en: Image directory
cs: Složka obrázků

en: Posts
cs: Příspěvků

en: Delete role
cs: Smazat roli

en: Add role
cs: Přidat roli

en: No title
cs: Bez nadpisu
