User titles (6.x-1.0-beta4) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari .

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Save
eo: Konservu

en: Posts
eo: Afiŝoj

en: Delete role
eo: Forigu rolon

en: Add role
eo: Aldonu rolon
