User titles (6.x-1.0-beta4) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Katkesta

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Weight
et: Kaal

en: Image
et: Pilt

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Save
et: Salvesta

en: Display
et: Kuva

en: Role
et: Roll

en: Posts
et: Postitused

en: Delete role
et: Kustuta roll

en: Add role
et: Lisa roll

en: No title
et: Ilma pealkirjata

en: Upload new image
et: Lae üles uus pilt

en: Add title
et: Lisa pealkiri
