User titles (6.x-1.0-beta4) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: انصراف

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل قابل بازگشت نیست.

en: Weight
fa: وزن

en: Image
fa: تصویر

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: Save
fa: ذخیره

en: Display
fa: نمایش

en: Titles
fa: عناوین

en: Role
fa: نقش

en: Posts
fa: ارسال‌ها
