User titles (6.x-1.0-beta4) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Weight
fi: Paino

en: Image
fi: Kuva

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: Display
fi: Näyttö

en: Override title
fi: Ohita otsikko

en: Role
fi: Rooli

en: Posts
fi: Kirjoitukset

en: Delete role
fi: Poista rooli

en: Add role
fi: Lisää rooli

en: No title
fi: Ei otsikkoa
