User titles (6.x-1.0-beta4) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Title
jv: Judul

en: delete
jv: busek

en: Delete
jv: Busek

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibalékna.

en: Weight
jv: Urutan

en: Image
jv: Gambar

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Display
jv: Layar

en: Role
jv: Aturan

en: Posts
jv: Kiriman

en: Delete role
jv: Mbusek aturan
