User titles (6.x-1.0-beta4) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Weight
kk: Салмағы

en: Image
kk: Сурет

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Save
kk: Сақтау

en: Karma
kk: Карма

en: Posts
kk: Жазбалар

en: Delete role
kk: Рөлді өшіру

en: Add role
kk: Рөл қосу
