User titles (6.x-1.0-beta4) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Weight
km: ទម្ងន់

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Role
km: តួនាទី

en: Posts
km: ប្រកាស

en: Delete role
km: លុប​តួ​នាទី

en: Add role
km: បន្ថែម​តួ​នាទី
