User titles (6.x-1.0-beta4) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: delete
ro: şterge

en: Delete
ro: Şterge

en: Operations
ro: Operaţii

en: Cancel
ro: Renunţă

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Weight
ro: Greutate

en: Image
ro: Imagine

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: Display
ro: Afişare

en: Points
ro: Puncte

en: Role
ro: Rol

en: Image directory
ro: Director de imagini

en: Posts
ro: Articole

en: Delete role
ro: Şterge rolul

en: Add role
ro: Adaugă un rol
