User titles (6.x-1.0-beta4) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Title
sk: Nadpis

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Weight
sk: Váha

en: Image
sk: Obrázok

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Display
sk: Zobraziť

en: Points
sk: body

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Posts
sk: Príspevky

en: Delete role
sk: Odstrániť kategóriu používateľov

en: Add role
sk: Pridať kategóriu používateľov

en: No title
sk: Bez nadpisu
