User titles (6.x-1.0-beta4) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Display
te: చూపు

en: Titles
te: శీర్షికలు

en: Karma
te: కర్మ

en: Posts
te: టపాలు
