User titles (6.x-1.0-beta4) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Title
th: ชื่อ

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Operations
th: การดำเนินการ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Name
th: ชื่อ

en: edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Image directory
th: ไดเรกทอรี่ภาพ

en: Posts
th: ตั้งกระทู้

en: Delete role
th: ลบระดับผู้ใช้

en: Add role
th: เพิ่มระดับผู้ใช้
