User titles (6.x-1.0-beta5) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: This action cannot be undone.
be: Увага: гэтае дзеяньне ня можа быць скасаваным.

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Наладкі

en: Delete role
be: Выдаліць статус

en: Add role
be: Дадаць статус
