User titles (6.x-1.0-beta5) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Weight
el: Βάρος

en: Image
el: Εικόνα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Titles
el: Τίτλοι

en: Role
el: Ρόλος

en: Image directory
el: Κατάλογος εικόνων

en: Posts
el: Καταχωρίσεις

en: Delete role
el: Διαγραφή ρόλου

en: Add role
el: Προσθήκη ρόλου
