User titles (6.x-1.0-beta5) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Save
eu: Gorde

en: Posts
eu: Bidalketak

en: Delete role
eu: Ezabatu zeregina

en: Add role
eu: Gehitu zeregina
