User titles (6.x-1.0-beta5) - en to fr translation catalogue (21 entries)

en: Title
fr: Titre

en: delete
fr: supprimer

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Opérations

en: Cancel
fr: Annuler

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Weight
fr: Poids

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: edit
fr: modifier

en: Save
fr: Enregistrer

en: Display
fr: Affichage

en: Titles
fr: Titres

en: Override title
fr: Supplanter le titre

en: Role
fr: Rôle

en: Image directory
fr: Dossier des images

en: Title:
fr: Titre :

en: Posts
fr: Contributions

en: Delete role
fr: Supprimer le rôle

en: Add role
fr: Ajouter un rôle

en: No title
fr: Sans titre
