User titles (6.x-1.0-beta5) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો
