User titles (6.x-1.0-beta5) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Title
he: כותרת

en: delete
he: מחק

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Weight
he: משקל

en: Image
he: תמונה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: edit
he: עדכן

en: Save
he: שמירה

en: Display
he: תצוגה

en: Titles
he: כותרות

en: Role
he: תפקיד

en: Image directory
he: ספריית תמונות

en: Posts
he: הודעות

en: Delete role
he: מחק תפקיד

en: Add role
he: הוסף תפקיד

en: No title
he: ללא כותרת
