User titles (6.x-1.0-beta5) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი
