User titles (6.x-1.0-beta5) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Title
ne: शिर्षक

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: क्रियाहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुस

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई उल्टाउन मिल्दैन।

en: Weight
ne: भार

en: Settings
ne: निर्धारणहरू

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: Save
ne: बचत गर्नुस
