User titles (6.x-1.0-beta5) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Weight
nn: Vekt

en: Image
nn: Bilete

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Save
nn: Lagre

en: Role
nn: Rolle

en: Posts
nn: Innlegg

en: Delete role
nn: Slett rolle
