User titles (6.x-1.0-beta5) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: delete
sq: elemino

en: Delete
sq: Elemino

en: Operations
sq: Veprime

en: Cancel
sq: Anullo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Posts
sq: Dërgime

en: Delete role
sq: Elemino rolin

en: Add role
sq: Shto rolin
