User titles (6.x-1.0-beta5) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: delete
ta: அழி

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: Weight
ta: எடை

en: Image
ta: படம்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: மாற்று

en: Save
ta: சேமி

en: Display
ta: காட்சி

en: Role
ta: பாத்திரம்

en: Posts
ta: இடுகைகள்

en: Delete role
ta: பாத்திரத்தை அழி

en: Add role
ta: பாத்திரத்தைத் சேர்
