User titles (6.x-1.0-beta5) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Image
tr: Resim

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: edit
tr: düzenle

en: Save
tr: Kaydet

en: Display
tr: Gösterim

en: Role
tr: Rol

en: Posts
tr: Gönderiler

en: Delete role
tr: Rolü sil

en: Add role
tr: Rol ekle

en: No title
tr: Başlıksız
