User titles (6.x-1.0-beta5) - en to uk translation catalogue (30 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Вилучити

en: Operations
uk: Дії

en: Cancel
uk: Відмінити

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію не можна буде скасувати.

en: Weight
uk: Вага

en: Image
uk: Зображення

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Ім'я

en: edit
uk: редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Display
uk: Відображення

en: Titles
uk: Заголовки

en: Points
uk: Пунктів

en: Role
uk: Роль

en: Image directory
uk: Каталог зображень

en: Title:
uk: Назва:

en: Karma
uk: Репутація

en: Posts
uk: Матеріали

en: Delete role
uk: Стерти роль

en: Name:
uk: Назва:

en: Add role
uk: Додати роль

en: No title
uk: Без назви

en: User titles
uk: Назви користувачів

en: Add title
uk: Додати назву

en: Edit title
uk: Змінити назву

en: Remove image
uk: Вилучити штамп

en: Allow users to have titles based upon how many posts they have.
uk: Дозволяє користувачам мати різний статус залежно від того, скільки в них повідомлень.

en: User Stats
uk: Статистика користувача
