User verification (6.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Email settings
ar: إعدادات البريد الإلكتروني

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: minutes
ar: دقائق

en: Notice
ar: إعلام

en: Variables
ar: المتغيرات
