User verification (6.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Email settings
az: Email quraşdırmaları

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Notice
az: Xəbərdarlıq

en: Variables
az: Dəyişənlər
