User verification (6.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Email settings
id: Pengaturan email

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: General settings
id: Pengaturan umum

en: Notice
id: Peringatan

en: Variables
id: Variabel
