User verification (6.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Email settings
nl: E-mail-instellingen

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: hours
nl: uren

en: minutes
nl: minuten

en: Notice
nl: Mededeling

en: Variables
nl: Variabelen

en: Timeout
nl: Time-out

en: Verification
nl: Verificatie

en: Attempts
nl: Pogingen
