User verification (6.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Email settings
ta: மின்னஞ்சல் அமைவுகள்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: General settings
ta: பொது அமைப்புகள்

en: Notice
ta: கவனிப்பு

en: Variables
ta: மாறிகள்
