User verification (6.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Email settings
hu: Email beállítások

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: hours
hu: órák

en: minutes
hu: perc

en: Notice
hu: Megjegyzés

en: Variables
hu: Változók

en: Timeout
hu: Időtúllépés

en: Verification link
hu: Ellenőrzési hivatkozás

en: Mail subject
hu: A levél címe

en: Verification
hu: Ellenőrzés

en: Mail body
hu: Levél törzse

en: Attempts
hu: Próbálkozások

en: Validation successful. You may now log in!
hu: A validáció sikeres, most már be lehet jelentkezni.

en: Lock new accounts
hu: Új fiókok zárolása

en: Delay verification email
hu: Ellenőrző e-mail késleltetése

en: User verification
hu: Felhasználó ellenőrzése
