User Visits (6.x-1.4) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Display settings
bg: Настройки на дисплея

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: !time ago
bg: преди !time

en: My latest visitors
bg: Гледат ме

en: Total visits %total
bg: Общо посещения: %total
