User Voice (6.x-1.0) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Language
af: Taal

en: Host
af: Masjien

en: English
af: Engels

en: French
af: Frans

en: Spanish
af: Spaans

en: Black
af: Swart

en: Dutch
af: Nederlands

en: German
af: Duits
