User Voice (6.x-1.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Language
am: ቋንቋ

en: English
am: እግሊዝኛ

en: French
am: ፈረንሳይኛ

en: Spanish
am: ስፓኒሽ

en: Dutch
am: ደች

en: German
am: ጀርመንኛ
