User Voice (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Language
ar: اللغة

en: <none>
ar: <لا يوجد>

en: Host
ar: المستضيف

en: Forum
ar: المنتدى

en: Key
ar: المفتاح

en: English
ar: إنجليزية

en: French
ar: فرنسية

en: Spanish
ar: أسبانية

en: Alignment
ar: المحاذاة

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: White
ar: أبيض

en: Black
ar: أسود

en: Dutch
ar: هولندية

en: German
ar: ألمانية
