User Voice (6.x-1.0) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Language
ast: Llingua

en: <none>
ast: <nengún>

en: Host
ast: Sirvidor

en: Key
ast: Llave

en: English
ast: Inglés

en: French
ast: Francés

en: Spanish
ast: Castellanu

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
