User Voice (6.x-1.0) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Language
be: Мова

en: <none>
be: -Няма-

en: Host
be: Хост

en: Forum
be: Форум

en: Key
be: Ключ

en: English
be: Ангельская

en: French
be: Французская

en: Spanish
be: Гішпанская

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Dutch
be: Галандская

en: German
be: Нямецкая
