User Voice (6.x-1.0) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Language
bg: Език

en: <none>
bg: <не>

en: Host
bg: Хост

en: Forum
bg: Форум

en: Key
bg: Ключ

en: English
bg: Английски

en: French
bg: Френски

en: Spanish
bg: Испански

en: Right
bg: Дясно

en: Black
bg: Черен

en: Dutch
bg: Холандски

en: German
bg: Немски
