User Voice (6.x-1.0) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Language
bn: ভাষা

en: <none>
bn: <একটিও নয়>

en: Host
bn: হোস্ট

en: Forum
bn: ফোরাম

en: English
bn: ইংরেজী

en: French
bn: ফরাসী

en: Dutch
bn: ডাচ

en: German
bn: জার্মান
