User Voice (6.x-1.0) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: <none>
bo: <མེད་པ>

en: Host
bo: རྩ་འཛུགས་གནས

en: Forum
bo: གྲོས་ར

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: English
bo: English(དབྱིན་སྐད།)

en: French
bo: ཧྥ་རན་སེའི་སྐད།

en: Spanish
bo: སི་ཕེན་སྐད།

en: Alignment
bo: སྙོམས་སྒྲིག

en: Left
bo: གཡོན
