User Voice (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Language
ca: Llengua

en: <none>
ca: Cap

en: Host
ca: Servidor

en: Forum
ca: Fòrum

en: Key
ca: Clau

en: English
ca: Anglès

en: French
ca: Francès

en: Spanish
ca: Espanyol

en: Alignment
ca: Alineació

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: White
ca: Blanc

en: Black
ca: Negre

en: Dutch
ca: Holandès

en: German
ca: Alemany
