User Voice (6.x-1.0) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Language
cy: Iaith

en: <none>
cy: <dim>

en: Host
cy: Gwesteiwr

en: Forum
cy: Fforwm

en: Key
cy: Allwedd

en: English
cy: Saesneg

en: French
cy: Ffrangeg

en: Spanish
cy: Sbaeneg

en: Alignment
cy: Aliniad

en: Black
cy: Du

en: Dutch
cy: Iseldireg

en: German
cy: Almaeneg
