User Voice (6.x-1.0) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Language
de: Sprache

en: <none>
de: - keine -

en: Key
de: Schlüssel

en: English
de: Englisch

en: French
de: Französisch

en: Spanish
de: Spanisch

en: Alignment
de: Ausrichtung

en: Left
de: Links

en: Right
de: Rechts

en: White
de: Weiß

en: Black
de: Schwarz

en: Dutch
de: Niederländisch

en: German
de: Deutsch
