User Voice (6.x-1.0) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Host
dz: ཧོསཊི།

en: Forum
dz: གྲོས་གནས།

en: English
dz: ཨིང་ལིཤ།

en: French
dz: ཕིརེནཆི།

en: Spanish
dz: སིཔེ་ནིཤི།

en: Dutch
dz: ཌཆ།

en: German
dz: ཇར་མཱན།
