User Voice (6.x-1.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Language
el: Γλώσσα

en: <none>
el: <κανένα>

en: Host
el: Υπολογιστής βάσης

en: Forum
el: Φόρουμ

en: Key
el: Κλειδί

en: Alignment
el: Στοίχιση

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: White
el: Λευκό

en: Black
el: Μαύρο
