User Voice (6.x-1.0) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Language
eo: Lingvo

en: Host
eo: Gastiganto

en: Forum
eo: Forumo

en: English
eo: Angla

en: French
eo: Franca

en: Spanish
eo: Hispana

en: Black
eo: Nigra

en: Dutch
eo: Nederlanda

en: German
eo: Germana
