User Voice (6.x-1.0) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Language
et: Keel

en: <none>
et: &lt;puudub&gt;

en: Forum
et: Foorumi teema

en: Key
et: Võti

en: English
et: Inglise keel

en: French
et: Prantsuse keel

en: Spanish
et: Hispaania keel

en: Alignment
et: Joondus

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: White
et: Valge

en: Black
et: Must

en: Dutch
et: Hollandi keel

en: German
et: Saksa keel
